فلامنت فلامنت

پارچه فلامنت پنبه بیمارستانی چه مشخصاتی دارد؟

اگر به دنبال خرید ارزانترین پارچه قابل شستشو برای دوخت لباس بیمار هستید بهتر است در پی خرید عمده پارچه های فلامنت بیمارستانی با قیمت مناسب باشید.

مرکز فروش نساجی اصفهان تولید کننده انواع پارچه های بیمارستانی است.

نخ فلامنت یکی از ارزان ترین نخ های نساجی است که در تولید پارچه مصرف میشود، که این نخ در شمار الیاف مصنوعی به حساب می آید.

در تولید و تکمیل پارچه فلامنت در تار و پود از نخ فلامنت استفاده میشود و یا ممکن است پارچه فلامنت را با نخ پنبه ترکیب کنند و به عنوان فلامنت پنبه ارائه دهند.

انواع پارچه فلامنت پنبه بیمارستانی:

پارچه فلامنت فلامنت و فلامنت پنبه در مدل بافت در زمره پارچه های تخت بافت قرار میگیرند و معمولا در عرض 150 سانتی متر و یا 3 متر تولید میشود.

این پارچه در عرض 3 متر بیشتر در رنگ های سفید، شیری و نباتی و مشکی تولید میشود و برای مصارف پرده ای مورد استفاده است.

پارچه فلامنت فلامنت و فلامنت پنبه بیمارستانی عرض 150 سانتیمتر دارد و در سه مدل ساده، رنگی و چهارخانه و راه راه بافت تولید میشود  که مدل ساده و چهارخانه مورد استقبال بیشتری برای مصارف لباس بیمار دارند.

متراژ هر توپ پارچه فلامنت به صورت طاقه های کتابی ٤٠ یا ٥٠ متری است و اگر به صورت رول باشد متراژ ١٠٠ یا ١٥٠ متری دارد.

سایت فروش پارچه فلامنت پنبه بیمارستانی

فروشگاه اینترنتی نساجی اصفهان هر ساله مقدار زیادی از انواع پارچه البسه بیمارستانی مثل تترون، ترگال، فلامنت پنبه، فلامنت فلامنت، اسپان باند و … را تولید میکند.

برای این که پارچه های فلامنت پنبه بیمارستانی را با بهترین قیمت خرید داشته باشید با کارشناسان فروش اصفهان پارچه تماس بگیرید.

وقتی که شما قصد خرید پارچه های بیمارستانی را دارد این که با قیمت مناسب خرید کنید یکی از اولویت های شماست.

کارخانه تولید کننده پارچه فلامنت بیمارستانی

بهترین قیمت پارچه فلامنت فلامنت و فلامنت پنبه بیمارستانی در رنگهای سفید، آبی، صورتی و سبز را از نمایندگی فروش کارخانه صنایع نساجی اصفهان پارچه خرید عمده کنید تا با ضمانت اصل جنس به شهرتان ارسال گردد.

شرکت تولید کننده محصولات نساجی برای منسوجات بیمارستانی در کشور کم نیست ولی همه آنها فروش مستقیم ندارند و در قیمت و کیفیت پارچه یکسان نیستند.

استفاده از نخ مرغوب، کیفیت نحوه بافت و یکدست بودن آن، نوع رنگرزی و مواد اولیه، طاقه پیچی استاندارد و شکیل همه از مهترین بارزه های رقابتی یک کارخانه پارچه است.

شرکت نساجی اصفهان در رقابت با تولید کنندگان پارچه های بیمارستانی به سرعت توانست با بزرگترین بیمارستان های کشور به صورت مستقیم فعالیت کند.

برای تهیه پارچه فلامنت بیمارستانی ارزان قیمت می توانید همین حالا از خانه سفارش دهید تا در عرض یک تا سه روز بسته به نوع ارسال، پارچه مورد نظر را تحویل گیرید.

کالیته رنگ پارچه های فلامنت لباس بیمار بیش از چهار پنج رنگ را بیشتر شامل نمی شود. رنگ آبى معمولا برای لباس بیمار آقایان و رنگ صورتی معمولا برای لباس خانم ها مورد استفاده قرار می گیرد.

برای ارتباط با کارشناسان فروش ما با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید و با کمک راهنمایی های آنها قطعا بهترین خرید را تجربه میکنید.

09136092104

09136092155

03132120237