ساک دستی های متقال قابلیت های بیشتری نسبت به بقیه کیسه های خرید دارند و به خاطر جنس پارچه خود که بر امده از طبیعت است، جذابیت های بیشتری نسبت به بقیه کیسه های تبلیغاتی دارد.
این نوع ساک دستی پارچه ای تبلیغاتی به دلایل زیادی مفید است، خصوصا به این هفت دلیل:
1.بگ ها مقاوم در برابر وزن بالا:
ساک دستی باید در مقابل وزن اجناس مقاوم و در عین حال سبک باشد. جنس کتان (متقال) به دلیل تکنیک بافندگی که دارد باعث میشود برای حمل سنگین ترین اشیا مقاومت خود را حفظ کند.
همچنین دوخت توسط نخهای با کیفیت ، استحکام بیشتری را نسبت به انواع چسب ها و دوختهای گرمایی دارد.

 1. کیف های با دوام:
  به این دلیل که پارچه ی متقال از کتان یا پنبه به دست می آید میتواند مدت بسیار زیادی (سالها) بدون اینکه پاره شود یا از فرم بیفتد، دوام بیاورد. این محصول ویژه که توسط بارجامک تولید میگردد بسته به سایز و نوع پارچه تا 15 کیلوگرم وزن بار داخل خود را تحمل نمایند.
 2. ایده آل برای چاپ:
  جنس کتان (متقال) رنگ پذیری بسیار خوبی دارد و رنگ را به خوبی در خود حفظ میکند و به وسیله شستشو رنگ چاپ از بین نمی رود و یک انتخاب عالی برای لوگو یا شعار تبلیغاتی برند شماست.
  4.قابل شستشو:
  متقال نیاز به مراقبت خاصی ندارد و میشود آنرا با بقیه لباسها در لباسشویی شست و به همین دلیل مشتریانی که برای خرید به فروشگاه ها میروند میتوانند دفعات زیادی از این بگ ها استفاده کنند
 3. طبیعی است:
  به دلیل طبیعی بودن پارچه ی متقال، این نوع ساک دستی خاصیت ضد آلرژیک دارد و هیچ گونه آسیبی به سلامتی نمیزند. همچنین طبیعی بودن این پارچه ها باعث ایجاد حسی خوب در مشتریان شما خواهد شد و برند شما همواره در ایجاد این حس سهیم است
 4. دوست دار محیط زیست:
  به این دلیل که این نوع پارچه از طبیعت گرفته شده است صدمه ای به طبیعت وارد نمیکند وبه راحتی جذب طبیعت میشود
 5. ساک دستی های مقرون به صرفه
  متقال یک پارچه نسبتا ارزان قیمت است و حتی برای مشاغل کوچک مقرون به صرفه میباشد

جهت تهیه انواع پارچه های متقال با شماره های:

09136092155

03132120237

تماس حاصل فرمایید.