تولید انبوه پارچه متقال و تنظیف معمولا در بیشترین تیراژ انجام می شود زیرا مواد اولیه تولید و بافت انواع پارچه و پوشاک است.

پارچه تنظیف، یا همان کار متقال جزو مواد اولیه ای هستند که در نساجی لازم است. اما تولید این دو مدل پارچه به چه شکلی انجام می شود و قرار است چه استفاده ای از آن ها شود؟

دستمال های تنظیف و آشپزخانه

لباسانواع پارچه کجراه

پارچه فاستونی

مدل های جدید پارچه تترون

پارچه مانتویی

دستمال های پنبه ای

9ه جهت نظافت

پوشک نوزادان

مواردی که در بالا نام بردیم همگی نیاز به متقال یا پارچه تنظیف دارند.

به عنوان مثال بیایید راجع به دستمال های تنظیفی که در واحد های صنعت و معدن برای نظافت لازم هستند صحبت کنیم.

تمامی کارخانه ها نیاز دارند تا استوک کارخانجات را که به عنوان دستمال و پارچه تنظیف استفاده می کنند را خریداری کنند و به کارگران واحد تولید یا پشتیبانی خود بدهند تا هنگامی که کنار دستگاه های تولید و صنعتی می ایستند و کار می کنند هم دستگاه و هم دستشان را پاک کنند.


گاهی پارچه مخصوص این کار به عنوان پارچه تنظیف که پارچه های پنبه ای 60 الی 100 گرمی هستند را خریداری می کنند تا برای کارخانجات خود تهیه کنند گاهی نیز تمامی ضایعات پارچه هایی که در کارخانجات و بافندگی تولید می شوند را تهیه کرده و به کار می برند.
شما نیاز به کدام یک از پارچه های تنظیف یا متقال دارید؟ آیا بهترین فروشنده آن را می شناسید؟

پارچه متقال دارای انواع متفاوتی است از جمله متقال پنبه ای پارچه متقال کتان و پارچه متقال از الیاف مصنوعی دامنه کاربرد پارچه متقال گترده بوده و در صنایع متفاوتی از جمله تولید پوشاک چادر مسافرتی چادر کامیون ساک دستی کیسه هوا در امور نظافتی و …. کاربرد دارد یکی از پرکاربرد ترین پارچه متقال میتوان به متقال پنبه ای اشاره نمود مقاوت این پارچه زمان خیس بودن 15 تا 20 برابر افزایش می یابد این نوع پارچه مشتعل بوده و تولید کنندگان جهت جلوگیری از اشتعال این پارچه و همچنین ضد آب شدن این پارچه از مواد شیمیایی استفاده می نمایند.

کاربرد پارچه متقال

پارچه متقال به دلیل ویژگی های خاصی که دارا میباشد و تنوع در نوع بافت و خواص این پارچه گستره دامنه استفاده این پارچه را افزایش داده و در بیشتر صنایع کاربرد دارد از مهم ترین کاربرد های پارچه متقال میتوان به استفاده این محصول در مصارف نظافتی اشاره نمود به دلیل خاصیت جذب بالای آب این پارچه بهترین گزینه در بحث نظافت میباشد از دیگر کاربرد های این پارچه متوان به تولید چادر مسافرتی تولید چادر کامیون تولید فیلتر هوا خودرو تولید روپوش و موارد بسیاری دیگر اشاره نمود یکی دیگر از فاکتور های برجسته این محصول که باعث افزایش استفاده از این محصول میگردد قیمت مناسب و مقرون به صرفه بودن این محصول میباشد.