ساک دستی های کتان:

در واقع اکثر افراد میدانند که کتان یکی از قدیمی ترین و پر کاربرد ترین مواد در چند دهه اخیر برای تولید انواع محصولات است. از این رو و با توجه به جنبه های زیست محیطی آن در مقایسه با پلاستیک بهترین متریالی است که برای تولید ساک دستی ها مورد استفاده قرار می گیرد. از دیگر ویژگی های ساک دستی های کتان عمر بالای آنهاست که با توجه به این، قابلیت استفاده چندین و چند باره را دارند. بنابر این در طول زمان باعث کاهش هزینه های شما شده و همچنین در اکثر موارد از جمله انواع خرید ها کاربردی می باشند.

چاپ انواع لوگو با استفاده از تکنولوژی های متقاوت مانند سابلیمیشن و سیلک به راحتی بر روی سطح پارچه های کتان، به دلیل تحمل درجه حرارتی معادل 350 درجه فارنهایت امکان پذیر می باشد.

علاوه براین امکان اجرای انواع گلدوزی نیز بر روی سطح صاف و بی نظیر این نوع پارچه وجود دارد.

ساک دستی های متقال :

در مقام مقایسه ساک دستی های متقال نسبت به برادر بزرگتر خود که کتان ها هستند، مقاوم تر می باشند این امر به دلیل ترکیب موادی مانند پلی استر یا  فلامنت با پنبه است که در مراحل تولید و بافت پارچه صورت می گیرد. این کار باعث بالاتر رفتن مقاوت و عمر پارچه ها می شود.

همانند ساک دستی های تولید شده از کتان، ساک دستی های تولید شده از متقال هم توانایی حمل انواع ملزومات مورد نیاز کاربران را دارند و حتی میتوان از آنها برای حمل کتاب های قطور نیز استفاده کرد.

همچنین قابلیت انواع چاپ با تکنولوژی های دیجیتال و سیلک را دارند و می توانند به لوگوی شما جلوه ای بی نظیر و چشم نواز ببخشند و موجب جلب بیشتر مخاطبان گردند.

نکته پایانی :

هرچند که نوع متریال را باید با توجه به نیاز و کاربرد انتخاب کرد، اما ساک دستی هایی که از پارچه متقال تولید می شوند نسبت به سایر محصولات از دوام و عمر بالاتری برخوردارند و همچنین چاپ سیلک را به خوبی روی خود می پذیرند.

09136092155

esfahantextile@