همه بانوان میدانند که با اپیلاسیون منافذ به طور کلی باز میشود و پوست به شدت حساس میشود به همین دلیل برای اپیلاسیون استفاده از هر پارچه ای توصیه نمی شود. چرا که بعضی از پارچه ها خود باعث ایجاد حساسیت می شوند.

سلامتی پوست یکی از دغدغه‌های بسیاری از خانم‌های ایرانی است.

استفاده از انواع کرم‌ها و داروهای ضدلک و چروک و … خود مدعی این امر است و کشور ایران را صاحب برترین رتبه‌ها در خرید لوازم‌ آرایشی بهداشتی نموده است.

 اما گاهی اوقات متأسفانه بانوان ما برای زیباتر شدن بدون توجه به کیفیت محصولات فقط به ارزان بودن آن توجه می‌کنند و کاری به طبیعی بودن یا شیمیایی بودن محصول مورد  استفاده ندارند که این موضوع سبب دردسر زیادی برای بانوان ما به خصوص نسل جدید شده است.

قبلا برای اپیلاسیون از پارچه های اسپان باند یا برگه کاغذ عادی استفاده می شد.

معمولا دختر خانم ها معتقدند که برگه های کاغذ بسیار بهتر است و جذب آن بالاتر بوده و خیلی ساده تر مو های بدن را به وسیله مومک از بین می برد اما پارچه های اسپان باند با اینکه بسیار ارزان هستند اما به علت نداشتن تار و پود پارچه و بی بافت بودنش خاصیت خوبی را از خود در هنگام انجام اپیلاسیون ندارند.

پارچه متقال اپیلاسیون

پارچه‌های متقال به دلیل بافت الیاف طبیعی خود که ترکیبی از نخ و پنبه است هیچ‌گونه حساسیتی در پوست ایجاد نمی‌کنند.

عوارضی مانند جوش‌های ریز یا خارش که معمولاً پس از اپیلاسیون به وجود می‌آید ندارد و به سبب داشتن بافت تار و پودی خود به ‌راحتی موهای زائد را از بدن جدا می‌سازد.

در حال حاضر پارچه های متقال به یکی از پرطرفدارترین پارچه‌ها جهت سالن‌های زیبایی که به‌ سلامت پوست مشتریان خود اهمیت می‌دهند برای اپیلاسیون تبدیل ‌شده است و اگر می خواهید بفهمید آیا آرایشگاه شما به سلامتی شما در کنار زیبایی تان اهمیت می دهند یا نه؟ از جنس پارچه های مورد استفاده برای اپیلاسیون از آن ها سوال نمائید.

خرید پارچه متقال اپیلاسیون

جهت خرید پارچه متقال برای اپیلاسیون با کارشناسان ما تماس بگیرید و تجربه بهترین خرید را تجربه کنید.

09136092104

03132120237